15. 10. 2008
Josef Fuka
sport

Hrálo se na půlce fotbalového hřiště v počtu 6+1 a podle pravidel kopané.

V turnaji startovala družstva ZŠ Kovářov, ZŠ Sepekov, ZŠ Jana Ámose Komenského Milevsko, ZŠ T.G.M. Milevsko, ZŠ Chyšky a ZŠ Klučenice. Družstva byla rozdělena do 2 skupin po třech a hrálo se systémem "každý s každým".

Ve skupině "A" byla sehrána tato utkání :

ZŠ T.G.M. Milevsko - ZŠ Kovářov 2:0, - ZŠ Klučenice 3:0

ZŠ Kovářov - ZŠ Klučenice 2:0

Milevští chlapci jasně přehráli své soupeře.

Pořadí : 1. ZŠ T.G.M. Milevsko 2 2 0 0 5:0 6 bodů, 2. ZŠ Kovářov 2 1 0 1 2:2 3 body, 3. ZŠ Klučenice 2 0 0 2 0:5 0 bodů

ZŠ T.G.M. Milevsko postoupila přímo do semifinále

Ve skupině "B" byly tyto výsledky :

ZŠ Jana Ámose Komenského Milevsko - ZŠ Sepekov 2:0, - ZŠ Chyšky 2:1 ( ve vyrovnaném utkání dostali naši kluci rozhodující branku minutu před koncem, naši branku vstřelil Jiří Kováč )

ZŠ Sepekov - ZŠ Chyšky 1:0 ( kluci bojovali a rozhodující branku, která znamenala porážku, dostali v posledních sekundách zápasu)

Velice vyrovnaná skupina, ve které Chyšky vždy prohrály brankou v poslední minutě.

Pořadí : 1. ZŠ Jana Ámose Komenského Milevsko 2 2 0 0 4:1 6 bodů, 2. ZŠ Sepekov 2 1 0 1 1:2 3 body, 3. ZŠ Chyšky 2 0 0 2 1:3 0 bodů

ZŠ Jana Ámose Komenského postoupila přímo do semifinále.

O další semifinálová místa se utkaly :

ZŠ Sepekov - ZŠ Klučenice 6:1, jasné vítězství sepekovských chlapců a postup do semifinále.

ZŠ Chyšky - ZŠ Kovářov 2:0, zasloužené vítězství a postup našich kluků do semifinále vystříleli Kováč Jiří a Holík Martin.

Semifinálové zápasy :

ZŠ Sepekov - ZŠ Jana Ámose Komenského Milevsko 1:0, ve vyrovnaném utkání postoupil do finále Sepekov.

ZŠ T.G.M. Milevsko - ZŠ Chyšky 1:1, penalty 3:2, o postupu milevských do finále rozhodly až pokutové kopy. Branku našich chlapců v utkání vstřelil Januš Daniel. Penalty proměnili Januš Daniel a Kováč Jiří, neproměnil Zítek Martin.

Utkání o 5.-6.místo : ZŠ Kovářov - ZŠ Klučenice 1:0

Utkání o 3.-4.místo : ZŠ Jana Ámose Komenského Milevsko - ZŠ Chyšky 2:0, o vítězství Milevska rozhodly branky až v závěru.

FINÁLE : ZŠ Sepekov - ZŠ T.G.M. Milevsko 1:1, pokutové kopy 3:2, ve vyrovnaném utkání rozhodly o vítězství Sepekova penalty.

Družstva obdržela diplomy. Jednotlivá utkání rozhodovali pp. Novák, Haluška, Kluiber a Fuka.