Pěvecká soutěž Jihočeský zvonek

5. 5. 2009

V Písku 8. dubna 2009 se uskutečnila okresní přehlídka v sólovém zpěvu " Jihočeský zvonek " 2009. Odborná porota vyhodnotila soutěžící v jednotlivých věkových kategoriích s těmito výsledky :

1. kategorie :
1.místo - Jana Křížková,ZŠ Chyšky - postup do krajského kola
2.místo - Duo - Anna Pintová a Celestína Vaverková,ZŠ Chyšky
2.místo - Pavel Mládek,ZŠ dr. Edvarda Beneše Písek
3.místo - Tereza Čunátová,ZŠ Sepekov
3.místo - Trio - Jana Křížková, Anna Pintová a Celestína Vaverková,ZŠ Chyšky
Čestné uznání - Viktorie Mandovcová,ZŠ Kovářov - Anežka Vondrášková,ZŠ Josefa Kajetána Tyla Písek - Kamila Mošanská,ZŠ Kovářov

2.kategorie :
1.místo - Ludmila Veřtátová,Gymnázium Písek - postup do krajského kola
2.místo - Kristina Nídlová,ZŠ Protivín
2.místo - Lenka Slámová,ZŠ Sepekov
3.místo - Duo - Tereza Langová a Kristina Nídlová,ZŠ Protivín
Čestné uznání - Jan Titlbach,ZŠ dr. Edvarda Beneše Písek a Duo - Lucie Hrychová a Lenka Slámová,ZŠ Sepekov

3.kategorie :
1.místo - Vendula Langerová,ZŠ dr.Edvarda Beneše Písek - postup do krajského kola
2.místo - Lukáš Přib, ZŠ dr. Edvarda Beneše Písek
3.místo - Daniela Slavíková,Gymnázium Písek
Čestné uznání - Trio - Šárka Seberová, Petra Šťastná a Marie Šariská,ZŠ Protivín

4.kategorie :
1.místo - Brigita Cmuntová,ZŠ Kovářov - postup do krajského kola
1.místo - Kateřina Pokorná,ZŠ Josefa Kajetána Tyla Písek - postup do krajského kola
2.místo - Daniela Slavíková,Gymnázium Písek
3.místo - Duo - Brigita Cmuntová a Markéta Slabová,ZŠ Kovářov

V českobudějovickém DDM se 5.5.2009 uskutečnilo krajské kolo . Na tuto soutěž se z okresního kola také probojovala Jana Křížková,žákyně 4.tř. ZŠ Chyšky.

V silné konkurenci se chyšecké žákyni dařilo a v I. kategorii - sólový zpěv - získala BRONZOVÉ PÁSMO.

Úspěšnou zpěvačku doprovázela na klavír její sestra Marie Křížková, studentka 3.roč. Ježkovi konzervatoře v Praze.

Mgr.Fuka Josef