Veselý den v Chyškách

14. 5. 2009

Agentura RTC PRODUCTION vznikla v březnu 2006. Její specializací jsou pořady pro děti a náplní akcí pak tance, soutěže a vytváření zábavy a aktivit pro návštěvníky. No a ve čtvrtek 14.5.2009 zavítal tříčlenný TEAM RTC PRODUCTION do chyšecké školy. V místní škole tento team uvedl pro děti MŠ a I.st. ZŠ tzv. "Veselý den". Jedinečný pořad, který obsahoval 120 minut  skvělé zábavy, tancování, soutěží, pohádek, účast plyšového maskota "Pribináčka", který dováděl s dětmi a SUPER DÁRKOVÝ BALÍČEK PRO KAŽDÉHO. Do "varu" se nedostaly jenom děti, ale i jejich učitelky. Samotný program zahrnoval i skvělé ozvučení a spousty dětských písniček a melodií. V rámci programu proběhla pro děti akce "Pribináčkovy narozeniny".

V ZŠ tak bylo opět "veselo".

Na fotosnímcích Josefa Fuky jsou děti z MŠ a ZŠ spolu s tříčlenným teamem RTC Production v programu "Pribináčkovy narozeniny".

Ods. Mgr.Fuka Josef, 398 53 Chyšky 113