Děti z Čertovy hrbatiny sbíraly starý papír

24. 6. 2010

Chyšky - Chyšecká škola organizuje již několikátým rokem sběr starého papíru. Bylo tomu i v závěru letošního školního roku. Do sběru se zapojily všechny třídy. Každým dnem se zvětšovala hromada, kterou děti vytvářely množstvím doneseného či dovezeného starého papíru, ale i kartonů a časopisů. Spousty práce s vážením a přijímáním sběru tak měly uklízečky i školník.

Zeptali jsme se Moniky Bardové, zástupkyně ředitelky školy, na množství odevzdaného starého papíru. Dovídáme se, že v konečném součtu sebraly chyšecké děti celkem 5 657 kg. Za toto množství zasluhují pochvalu.

Na fotosnímku 7050 Josefa Fuky je zvětšující se hromada starého papíru ve vestubulu školy.
Na fotosnímcích 7052 a 7054 jsou provozní zaměstnanci a žáci školy při nakládání sběru na svozové auto.

"OU"
Ods. Mgr.Fuka Josef,39853 Chyšky 113