Nový školní rok začal i na Čertově hrbatině

1. 9. 2010

Chyšky - Nový školní rok začal i v Chyškách na Čertově hrbatině. Prvňáčky přivítala ředitelka školy Jana Korandová, místní starosta Miroslav Maksa a samozřejmě také jejich třídní učitelka Lenka Pešičková. Starosta Chyšek však také zavítal do 3. třídy. Zde svůj nastávající kantorský život začala Radka Hejcmanová. Má aprobaci I.st.-Tv a do Chyšek bude dojíždět až z Tábora. Na škole se jí moc líbí a její úsměv to jen potvrzuje. Ve 3.tříde, kde je třídní učitelkou, ji přivítala ředitelka školy Jana Korandová a sám starosta Miroslav Maksa, který je rád, že škola má novou a mladou kantorku.

Fotosnímky Josefa Fuky jsou ze zahájení nového škol. roku.

7690 - Na snímku je zleva ředitelka Jana Korandová, nová nastupující učitelka Radka Hejcmanová a starosta obce Chyšky Miroslav Maksa.
7692 - Na snímku je žákyně 1. třídy Natálie Miňhová se svými rodiči, která si povídá se školníkem Josefem Kudrnou. V 1.třídě se jí líbilo.
7693 - Na snímku je žákyně 1.třídy Jana Matoušková se svou sestrou a rodiči. Škola se jí líbí a těší se na vyučování.

Ods. Mgr.Fuka Josef,39853 Chyšky 113b