Ocenění dětí na Čertově hrbatině

30. 6. 2010

Chyšky - Ještě před tím, než chyšecké děti dostaly svá vysvědčení, uskutečnilo se ve vestubulu místní školy slavnostní vyhodnocení nejlepších a nejúspěšnějších žáků a žákyň za uplynulý školní rok 2009/2010.

Slavnostní ocenění těch nejúspěšnějších uskutečnilo vedení školy za přítomnosti všech žáků školy, pedag. a provozních pracovníků, ale i rodičů.
Na fotosnímku 7293 Josefa Fuky předává ředitelka školy Jana Korandová knižní ocenění žákyni 6. tř. Anně Průšové za úspěšnou reprezentaci školy v okr. a krajském kole zeměpisné olympiády.

Na fotosnímku 7296 Josefa Fuky je oceněna za reprezentaci školy ve sportovních soutěžích žákyně 9.tř. Markéta Jakešová, zleva : Monika Bardová,zást. řed. školy - Jana Korandová,řed. školy - Markéta Jakešová,9.tř.
Na fotosnímku 7287 Josefa Fuky přebírá ocenění za nejúspěšnější třídu ve sběru starého papíru žák 3.tř. Vítek Průša

"OU"
Ods. Mgr.Fuka Josef,39853 Chyšky 113