Rozloučení žáků 9.tř

30. 6. 2010

Chyšky - Středa 30.června 2010 znamenala pro žáky a žákyně 9.třídy ZŠ v Chyškách posledním dnem v místní ZŠ. Po rozloučení deváťáků s vedením školy, se svými vyučujícími a všemi pracovníky školy ve školní budově došlo k slavnostnímu aktu rovněž v obřadní místnosti Obecního úřadu v Chyškách.

K vycházejícím žákům a žákyním nejprve promluvil starosta obce Miroslav Maksa, vlídná slova pronesl i děkan Jakub Berka, pochvaly za úspěšnou reprezentaci školy v různých soutěžích a vystoupeních udělila žákům a žákyním ředitelka školy Jana Korandová, z rukou třídních učitelů Hany Zemanové a Josefa Vachty převzali závěrečné vysvědčení. To vše probíhalo za přítomnosti rodičů, příbuzných, vyučujících a v podmanivém hudebním doprovodu. K slavnostnímu rozloučení patřily i uroněné slzičky či rozesmáté tváře.

Na fotosnímku 7331 Josefa Fuky jsou žáci a žákyně 9.tř. ZŠ Chyšky - horní řada - zleva : Petra Poslušná, Barbora Petříková, Natálie Novotná, Markéta Jakešová, Andrea Havlová, Lucie Čapková, Drahomíra Marešová, Lenka Kolínová, dolní řada - zleva : Michal Neuschel, Julius Kováč a Martin Holík

Na fotosnímku 7330 Josefa Fuky je při poděkování 9. třídy Drahomíra Marešová, zleva - Jana Vačlenová,matrikářka - Miroslav Maksa,starosta - Jakub Berka,děkan - Hana Zemanová,tř.uč. 8.tř. - Josef Vachta,tř.uč. 9.tř. - Jana Korandová,ředitelka školy

Mgr.Fuka Josef