Chyšecký kulturní dům navštívil Ježíš Nazaretský

21. 10. 2011
Chyšky - Páteční dopolední 21. říjen 2011 na Čertově hrbatině v Chyškách přivítal v místním kulturním domě Ježíše Nazaretského. Sál, zaplněný chyšeckými a jistebnickými školáky, byl svědkem fragmentů z rockové opery JESUS CHRIST SUPERSTAR v podání skupiny Tábor Superstar Band.
Samotný projekt Tábor Superstar Band vznikl v r. 2004 se záměrem nabídnout koncertní podobu průřezu tímto legendárním dílem Andrewa Lloyda Webbera a Tima Rice. Skupina pracuje s českým libretem Michaela Prostějovského ze slavné pražské inscenace. Tábor Superstar Band tvoří převážně muzikanti ze zavedených hudebních těles z Tábora.
Na prknech chyšeckého kulturního stánku před dětmi figurovali Ježíš Nazaretský, Máří Magdalena, Jidáš Iškariotský. Kaifáš, Herodes, Šimon Zélátský, Annáš, Pilát, ale i další postavy z rockové opery.
Atmosféra byla úžasná a skupina Tábor Superstar Band svým přesvědčivým vystoupením uchvátila školní publikum.
"OU"
Fotosnímky Josefa Fuky jsou z vystoupení Tábor Superstar Band.
Ods. Mgr. Fuka Josef,39853 Chyšky 113