Deváťáci při své generálce na IX. školní ples

14. 1. 2011

Chyšky - Chyšecký kulturní dům byl v pátek 14.1.2011 svědkem generálky chyšeckých deváťáků a skupiny děvčat ze školního kroužku aerobiku na předtančení již IX. školního plesu.
Celkem sedm dívek a šest chlapců z chyšecké deváté třídy připravovala taneční mistrová Jitka Bonušová k toužebnému vrcholu, kterým je předtančení na zmiňované akci před svými rodiči, vyučujícími a množstvím hostů.
Vystoupení kroužku aerobiku nacvičovala Veronika Hájková.
Generálka probíhala v rytmu čtverylky před zraky celé školy a nutno dodat, že měla velký aplaus.
"OU"
Na fotosnímku 9106 Josefa Fuky jsou chyšecká děvčata z kroužku aerobiku při ZŠ v závěrečné póze své generálky.
Na fotosnímku 9115 Josefa Fuky je záběr na část předtančení chyšeckých deváťáků při své generálce na IX. školní ples.
Na fotosnímku 9116 Josefa Fuky je záběr na předtančení deváťáků.
Na fotosnímku 9126 Josefa Fuky je taneční mistrová Jitka Bonušová při poslední zkoušce s chlapci.
Ods. Mgr.Fuka Josef,39853 Chyšky 113