Radost chyšeckých dětí z nových učebních pomůcek

4. 11. 2011

Chyšky - NOVADIDA,spol. s r.o. Olomouc, která se zabývá didaktickými a učebními pomůckami pro školy a školky uspořádala v období od 1.2. do 30.6. 2011 soutěž "Paleta papíru" pro Vaši školu.
Do této soutěže se zapojila i ZŠ Chyšky.
V těchto dnech přišel na vedení chyšecké školy dopis podepsaný jednatelkou společnosti Janou Žouželkovou oznamující, že chyšecká škola obsadila v soutěži čtvrté místo a vyhrává poukaz v hodnotě 4 000 Kč na nákup zboží dle vlastního výběru z nabízených didaktických pomůcek.
Z výhry mělo vedení školy, i samotné děti, velkou radost a všichni věří, že se jim bude s pomůckami dobře pracovat.
Na fotosnímcích Josefa Fuky jsou šťastné chyšecké děti, foto 1645 - žáci 3.třídy, foto 1647 - třeťáci, zleva: Karolina Řežábková, Viola Zemanová, Veronika Vošahlíková a Jakub Procházka, foto 1664 - 1.tř. s učitelkou Radkou Hejcmanovou

"OU"
Mgr.Fuka Josef,39853 Chyšky 113