V chyšecké škole se vyrojili skřítci

1. 10. 2011
Chyšky - Nádherné babí léto na Čertově hrbatině využívají žáci chyšecké školy k výuce ve své nové venkovní učebně, která byla nedávno slavnostně otevřena v areálu místní základní školy v Chyškách.
Např. při hodině výtvarné výchovy učitelka Lenka Pešičková s žáky páté třídy vytvořila v prostorách venkovní učebny nádherné lesní skřítky, dokonce však i houbové skřítky. Vytvořené skřítky pak nainstalovala vychovatelka školní družiny Ivana Peciválová s dětmi ve vestubulu školy. Budou tak dětem, a všem příchozím, připomínat letošní nádherné babí léto na Čertově hrbatině.
Na fotosnímku 1524 Josefa Fuky jsou nainstalované výrobky dětí z páté třídy na výstavce ve vestubulu školy.
Na fotosnímcích 1526 a 1527 Josefa Fuky je část žáků a žákyň páté třídy se svými vyrobenými skřítky.
"OU"
Ods. Mgr.Fuka Josef, 39853 Chyšky 113