Vánoční besídky 2011

22. 12. 2011

Chyšky,ZŠ- Poslední den před vánočními prázdninami školáků byl na ZŠ v Chyškách prodchnut příchodem letošních Vánoc.V jednotlivých třídách se sešly děti se svými třídními u vánočních stromků, rozdávaly se dárečky, zpívalo se, vyprávěly se veselé příběhy, vánoční tradice a ochutnávalo se vánoční cukroví.
V programu třídních vánočních besídek se ovšem také cvičilo a poslouchala hudba.
Všude bylo plno pohybu, srandy a legrace.
Žáci a žákyně také využili bílé peřiny, která zahalila Chyšecko, uskutečnili vycházky do zimní přírody a bavili se zimními radovánkami.
Po skončení vánočních besídek se děti rozešly na zasloužené vánoční prázdniny.
Věřme, že jim budou přát povětrnostní, sněhové či ledové podmínky, aby si těch zimních radovánek užily co nejvíce.
Na fotosnímku 2282 Josefa Fuky jsou páťáci, zleva: Václav Strouhal, jiří Pešička, Ondřej Pinta, Jiří Kuchta, při rozbalování svých dárečků, za okny sněhová pokrývka, která pokryla Chyšecko.
Na fotosnímku 2285 Josefa Fuky jsou dvojčata,zleva: Anna a Vojtěch Bočanovi, z 5.tř. se spousty dárečků.
Na fotosnímku 2280 Josefa Fuky jsou žákyně 5.třídy, zleva: Eliška Zuzáková, Zuzana Kořánková, Nela Kosková a Hana Doubková, se svými dárečky.
"OU"
Ods. Mgr.Fuka Josef,39853 Chyšky 113