Vyhlášení, ocenění, nejlepší ...

30. 6. 2011

Nejlepší třída ve sběru druhotných surovin

Chyšky - Při slavnostním zakončení školního roku 2010-11 byla také vyhlášena sběrová soutěž školy. Vedení školy za nejlepší třídu vyhlásilo 4.třídu. Celkem 19 žáků a žákyň sebralo v průměru na jednoho žáka 95 kg.
"OU"
Na fotosnímku 0609 Josefa Fuky jsou žáci a žákyně 4.třídy ZŠ Chyšky.
Ods. Mgr.Fuka Josef

Vyhodnocení soutěže "Školní zuhrady"

Chyšky,ZŠ - Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopeia z Českých Budějovic vzniklo v r. 1995 při základním článku Hnutí Brontosaurus. Jeho posláním je výchova k trvale udržitelnému způsobu života. Tato organizace, v závěru školního roku, uspořádala pro žáky a žákyně ZŠ Chyšky výtvarnou soutěž na úpravu školní zahrady.
Při slavnostním zakončení letošního školního roku pak Monika Pýchová, lektorka environmentální výchovy a realizátorka programu "Školní zahrady" vyhodnotila zmíněnou soutěž.
Nejlepší tři z I. st. ( Matěj Kozojed-4.tř.,, Adam Fridricha-3.tř., Jiří Pešička-4.tř.) a z  II.st. ( Miloslav Louda-9.tř., Jana Křížková-6.tř., Nikola Zuzáková9.tř.) odměnila věcnou cenou.
"OU"
Na fotosnímku 0584 Josefa Fuky jsou ocenění žáci a žákyně ZŠ Chyšky, zleva vzadu: Jana Křížková, Miloslav Louda, lektorka Monika Pýchová, Nikola Zuzáková, zleva vpředu: Adam Fridrich, Jiří Pešička a Matěj Kozojed.

Nejlepší sportovci ZŠ Chyšky

Chyšky - Při slavnostním zakončení školního roku 2010-11 byli také vyhlášeni nejlepší sportovci školy. Vedení školy za nejlepšího sportovce v kategorii jednotlivců chlapců vyhlásilo žáka 7.tř. Víta Strouhala a v kategorii jednotlivkyň dívek žákyni 9.třídy Veroniku Vostřákovou. Nejlepším družstvem pak bylo družstvo mladších žáků 6.-7.tř. ve složení Lukáš Prášek, Jindřich Mareš, Josef Jakeš, Vít Strouhal, Martina Krause a Rostislav Januš, kteří vyhráli krajskou soutěž družstev v atletickém přespolním běhu.
"OU"
Na fotosnímku 0586 Josefa Fuky jsou ocenění nejlepší sportovci ZŠ Chyšky, zleva: Jindřich Mareš, Josef Jakeš, Veronika Vostřáková, Martin Krause, Vít Strouhal a Rostislav Januš, chybí Lukáš Prášek.

Mladí zdravotníci

Chyšky - Při slavnostním zakončení školního roku 2010-11 bylo vedením školy oceněno, za vzornou reprezentaci školy, družstvo mladých zdravotníků za 2. místo v okresní soutěži.
"OU"
Na fotosnímku 0588 Josefa Fuky jsou oceněné, zleva: Celestina Vaverková, Kristýna Tkadlecová-obě 6.tř., Anežka Řehořová, Anna Průšová- obě 7.tř. a Dominika Trpková-8.tř.

Ocenění pěveckého tria

Chyšky - Při slavnostním zakončení školního roku 2010-11 bylo vedením školy oceněno, za vzornou reprezentaci školy, pěvecké trio dívek ze šesté třídy ve složení, na fotosnímku 0594 Josefa Fuky, zleva: Jana Křížková, Anna Pintová a Celestina Vaverková.

Ocenění za mysliveckou soutěž

Chyšky - Při slavnostním zakončení školního roku 2010-11 bylo vedením školy oceněno, za vzornou reprezentaci školy v myslivecké soutěži "Zlatá srnčí trofej", družstvo z páté třídy ve složení, na fotosnímku 0592 Josefa Fuky, zleva: Tomáš Vostřák, Monika Chocholová a Tereza Kroužková.
Ods. Mgr.Fuka Josef,39853 Chyšky 113

Ocenění za práci v redakční radě

Chyšky - Při slavnostním zakončení školního roku 2010-11 byla vedením školy oceněna, za vzornou práci v redakci školních novin, žákyně 9.třídy, na fotosnímku 0596 Josefa Fuky, Markéta Petrová.

Ocenění za didaktické olympiády

Chyšky - Při slavnostním zakončení školního roku 2010-11 byli vedením školy oceněni, za vzornou reprezentaci školy v didaktických olympiádách,  na fotosnímku 0590 Josefa Fuky, zleva: Anna Průšová-7.tř., Dominika Trpková-8.tř. a Miroslav Pešička-7.tř.