Chyšečtí deváťáci při své generálce na jubilejní X. školní ples

13. 1. 2012

Chyšky - Chyšecký kulturní dům byl v pátek 13.1.2012 svědkem generálky chyšeckých deváťáků a skupiny děvčat ze školního kroužku aerobiku na předtančení již jubilejního X. školního plesu.
Celkem pět dívek a sedm chlapců z chyšecké deváté třídy připravovala taneční mistrová Jitka Bonušová k toužebnému vrcholu, kterým je předtančení na zmiňované akci před svými rodiči, vyučujícími a množstvím hostů.
Vystoupení kroužku aerobiku nacvičovaly Nina Bardová a Anna Pintová.
Generálka probíhala před zraky celé školy a nutno dodat, že měla velký aplaus.
V pátečním podvečeru byly na X. jubilejní školní ples již připraveny i slavnostně vyzdobené plesové stoly a i samotný plesový sál. To vše vyzdobily provozní Jarušky.
"OU"
Na fotosnímku 2410 Josefa Fuky jsou chyšecká děvčata z kroužku aerobiku při ZŠ v závěrečné póze své generálky.
Na fotosnímku 2406 Josefa Fuky je záběr na část předtančení chyšeckých deváťáků při své generálce na X. školní ples v rytmu hudby pirátů z Karibiku.
Na fotosnímku 2419 Josefa Fuky je jeden ze slavnostně vyzdobených plesových stolů.

Ods. Mgr.Fuka Josef,39853 Chyšky 113