LABESTRA - Láska beze strachu v chyšecké ZŠ

14. 2. 2012

Chyšky - Strach z lásky. Bojí se mladí lidé lásky, vztahů, dokáží řešit problémy, vědí, kde hledat pomoc?
Mezi nejčastější obavy z lásky patří strach z nevěry, ze zrady, z lásky neopětované či ze zklamání.
Proto "Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu"  vyhlásila letošní kampaň LABESTRA - Láska beze strachu, zaměřila na problematiku partnerských vztahů. Je spojena s veřejnou sbírkou a tak pokud si lidé zakoupí valentýnské přáníčko, pomůže provozu elektronického poradenství, zajímavým seminářům pro mladé lidi i jednotlivým školám při vzdělávání v oblasti partnerských vztahů a zodpovědného rodičovství. Přáníčka pro letošní ročník navrhli mladí studenti výtvarných oborů.
Taková sbírka se také uskutečnila v chyšecké ZŠ a celkem bylo vybráno 770 Kč.
"OU"
Na fotosnímcích Josefa Fuky jsou chyšecké děti při nákupu valentýnských přáníček.
Ods. Mgr.Fuka Josef, 39853 Chyšky 113