Mezi vyhodnocenými byly i chyšecké žákyně

17. 2. 2012
Milevsko,Městská knihovna - V pátek 17. února 2012 došlo v prostorách Městské knihovny v Milevsku k vyhodnocení výtvarné soutěže "Maškary mezi námi", kterou pořádala Městská knihovna Milevsko spolu s fotografem Josefem Luxemburgem.

Soutěže se celkem zúčastnilo na 190 účastníků z milevských MŠ Kytička, Sluníčko, Pastelka, Klubíčko, MŠ Zbelítov, ze ZŠ Chyšky, dr.Edvarda Beneše Písek, J.Á.K. Milevsko, T.G.M. Milevsko, ZŠ P, ze školní družiny při ZŠ T.G.M. Milevsko, Dětského domova Přestavlky a Gymnázia Milevsko.
A zde jsou Ti, co byli vyhodnoceni a odměněni za své práce:
Anna Soulková (MŠ Kytička Milevsko), Matěj Hrtoň (MŠ Sluníčko Milevsko), Lenka Tichá a Tereza Kozáková (obě MŠ Pastelka Milevsko), Natálie Bervidová a Jiří Šimák (oba MŠ Klubíčko Milevsko), Zuzana Řehořová (MŠ Zbelítov), ze ZŠ T.G.M. Milevsko Amálka Klatovská (1.A), Kateřina Kouklová, Jaroslav Hlavín, David Imbr, Vojtěch Volf (všichni 2.B), Sandra Čunátová (3.A), Nikol Bursíková (4.A), Agáta Krejčí (4.B), Hana Křížová (5.B), Kateřina Kovandová (6.A), Aneta Haškovcová (6.B), Kateřina Hroudová, Adéla Stejskalová (obě 7.A), ze ZŠ J.Á.K. Milevsko Adam Bártík (2.A), Emilie Hořejší, Josef Tábor (7.B), ze ZŠ P Petr Jedlička, ze ZŠ Chyšky Jana Křížková (7.tř.), Veronika Vošahlíková, Adéla Votrubová (obě 3.tř.), ze ZŠ dr.Edvarda Beneše Písek Sebastinán Svozil (9.B), Anna Vokurková (9.B)-kategorie literární, ze Školní družiny při ZŠ T.G.M. Milevsko Andrea Ševčíková, Kristýna Bromová, Pavla Molíková, z Dětského domova Přestavlky Ondřej Šutorka a gymnázia Dagmar Bártíková (kvarta).
"OU"
Na fotosnímku 2785 Josefa Fuky jsou úspěšné chyšecké žákyně, s diplomem vzadu stojí Jana Křížková, vpředu stojí Martina Vošahlíková (převzala cenu a diplom pro nepřítomnou Adélu Votrubovou) a Veronika Vošahlíková s organizátory soutěže.
Na fotosnímcích 2782,2783,2784 jsou odměnění úspěšní soutěžící.
Ods. Mgr.Fuka Josef,39853 Chyšky 113