Přátelská atmosféra školáků

20. 6. 2012
Josef Fuka
sport
Chyšky,ZŠ - Ve středu 20. června 2012 se v tělocvičně chyšecké školy uskutečnila přátelská utkání dvou škol ve vybíjené a ve florbale.

Do chyšecké školy zavítali páťáci ze ZŠ prof. Švejcara v Praze 4.

V přátelské atmosféře, ale v bojovném duchu, se páťáci obou škol nejprve střetli ve vybíjené. Hrála smíšená družstva pěti dívek a pěti chlapců na 2x10 min. I když nejprve chyšecké děti vedly, jejich soupeř utkání obrátil ve svůj prospěch a vyhrál 2:0 ( 8-5, 8-2 ).

Páťáci obou škol se pak utkali ve florbalovém střetnutí, které se hrálo rovněž na 2x10 min., družstva byla rovněž smíšená a na hřišti se hrálo v počtu 4+1. V tomto sportu byli lepší chyšečtí a zaslouženě vyhráli 8:1, když sedm branek vstřelil Matěj Kozojed a jednu Ondřej Pinta.

Učitelé obou škol, i vedení chyšecké školy, byli spokojeni jak s přístupem dětí, tak i jejich chováním, vystupováním a sportovním zápalem do hry.

"OU"

Ods. Mgr.Fuka Josef,39853 Chyšky 113