Přátelský florbal škol

7. 3. 2012
Josef Fuka
sport

Milevsko,ZŠ T.G.M. - Ve středu 7. března 2012 se v tělocvičně ZŠ T.G.M. v Milevsku uskutečnil první smíšený florbalový turnaj škol mezi místní ZŠ T.G.M. a ZŠ z Čertovy hrbatiny. Pořadatelem turnaje byla milevská ZŠ T.G.M.
V přátelském duchu obě školy postavily dva smíšené týmy "A" a "B", s tím, že se hrálo 3+1 ( dva kluci+jedna dívka a samozřejmě brankář), 1x10 min. a systémem "každý s každým".
Rozhodčími byli Martin Hrych (Milevsko) a Josef Fuka (Chyšky), kteří během celého turnaje měli velice ulehčenou úlohu v tom, že jejich svěřenci hráli opravdu v přátelském duchu a fair play.
Atmosféra jednotlivých zápasů byla skvělá a probíhala za povzbuzování přítomných diváků jednotlivých týmů.
Vyhodnocení celého turnaje bylo v režii Martina Hrycha,ředitele milevské školy, jenž rovněž vyzdvihl přátelskou atmosféru i výborné chování všech zúčastněných hráčů.
Všem družstvům pak Marie Jelenová, zástupce ředitele školy, předala zasloužené sladké ocenění.
A jak vlastně turnaj skončil, jaké byly výsledky jednotlivých zápasů?
ZŠ Chyšky "A" - ZŠ T.G.M. Milevsko "A" 4-2, - ZŠ T.G.M. Milevsko "B" 6-2, - ZŠ Chyšky "B" 4-1
ZŠ T.G.M. Milevsko "A" - ZŠ T.G.M. Milevsko "B" 7-1, - ZŠ Chyšky "B" 5-4
ZŠ T.G.M. Milevsko "B" - ZŠ Chyšky "B" 7-4
Pořadí turnaje:
1. ZŠ Chyšky "A" 3 3 0 0 14-5 9 b., 2. ZŠ T.G.M. Milevsko "A" 3 2 0 1 14-9 6 b., 3. ZŠ T.G.M. Milevsko "B" 3 1 0 2 10-17 3 b., 4. ZŠ Chyšky "B" 3 0 0 3 9-16 0 b.
Vítězné družstvo hrálo v sestavě: Vojtěch Chochole - Nina Bardová, Lucie Petříková, Vít Strouhal, Václav Dvořák, Ladislav Mašek a Patrik Čapek.
Druhý, přátelský florbalový turnaj smíšených družstev se uskuteční v úterý 27. března v chyšecké tělocvičně na Čertově hrbatině.
"OU"
Na fotosnímku 2933 Josefa Fuky jsou po skončení turnaje všechna zúčastněná družstva pohromadě.
Na fotosnímku 2923 Josefa Fuky je záběr z utkání "B" družstev obou škol.
Na fotosnímku 2927 Josefa Fuky je nástup všech družstev, žluté dresy Milevsko a zelené dresy Chyšky
Na fotosnímku 2932 Josefa Fuky předává Marie Jelenová sladkosti chyšeckým družstvům
Ods. Mgr.Fuka Josef, 39853 Chyšky 113