Reakce na článek v Milevských novinách

21. 3. 2012
Vážená redakce,

Chtěla bych reagovat na článek v Milevských novinách „Konkursy na ředitele škol nebudou, ani v Chyškách.“

V současné době na základní škole v Chyškách realizuji projekt „Škola v harmonii“ a ráda bych se se čtenáři podělila o atmosféru a zkušenosti, které ze školy mám. S touto školou spolupracuji druhým školním rokem a mohu jen říct, že spolupráce jak s paní ředitelkou, tak s učitelským sborem je velice dobrá. Na této škole si cením, s jakým zapálením a zájmem všichni učitelé, nevyjímaje paní ředitelky, vykonávají své povolání a s jakou pečlivostí řeší každý problém.

Ve třídách školy proběhlo již pět setkání v rámci projektu a mohu konstatovat, že jsem žádnou třídu neshledala jako problematickou s patologickými jevy. Ani žáky čtvrté třídy. Celkově ve škole panuje přátelská atmosféra okořeněná dětskými úsměvy a je pro mne radostí s žáky této školy pracovat.

S pozdravem Helena Komasová, koordinátorka projektu