Úspěšní mladí zdravotníci z Chyšek

22. 5. 2012

V úterý 22.5.2012 se v Českém Krumlově konalo krajské kolo soutěže Hlídek mladých zdravotníků. Zúčastnili se jej vítězi okresních kol regionu ve 2 kategoriích pro žáky 1. a 2. stupně a odpovídajících tříd gymnázií. V centru historické části města na 7 stanovištích poskytovali první pomoc a transport poraněných. V náročné soutěži se neztratili reprezentanti Písecka v obou kategoriích- žáci ZŠ Chyšky. V kategorii soutěže HMZ 1. stupně obsadila hlídka ve složení A. Bočanová, M. Melkesová, V. Průša, V. Kolář,K. Bolková 3. místo, v kategorii 2. stupně hlídka ve složení A. Průšová, A. Řehořová, G. Kopencová, D. Trpková, L. Petříková výborné 2.místo. Vítězové krajského kola( hlídky z Tábora a Jindřichova Hradce) postoupili do republikového kola v Blansku. Srdečně gratulujeme!

Na 1.snímku hlídka 1. stupně ZŠ Chyšky ošetřuje 2 zraněné- epileptický záchvat a hysterického slepce.
Na 2. snímku jsou úspěšní členové chyšeckých HMZ: zleva K. Bolková, M. Melkesová, A. Průšová, A. Řehořová, G. Kopencová, V. Kolář, D. Trpková, A. Bočanová, L. Petříková a V. Průša.