Vánoční besídky

21. 12. 2012

Chyšky,ZŠ- Poslední den před vánočními prázdninami školáků byl na ZŠ v Chyškách prodchnut příchodem letošních Vánoc.V jednotlivých třídách se sešly děti se svými třídními u vánočních stromků, rozdávaly se dárečky, zpívalo se, vyprávěly se veselé příběhy, vánoční tradice a ochutnávalo se vánoční cukroví.

V programu třídních vánočních besídek se ovšem také cvičilo, poslouchala hudba, hrály se deskové hry (např. Košík plný rozumu, Domino, Monopoly) či další hry jako Městečko Palermo, Twister, kvarteta,... Některé třídy rovněž využily tělocvičnu, aby si zahrály fotbálek, ale i počítačovou učebnu.

Všude bylo plno pohybu, srandy a legrace.

Žáci a žákyně také uskutečnili vycházky do zimní přírody ke krmelci, aby nakrmili zvířátka a bavili se zimními radovánkami.

Po skončení vánočních besídek se děti rozešly na zasloužené vánoční prázdniny.
Věřme, že jim budou přát povětrnostní, sněhové či ledové podmínky, aby si těch zimních radovánek užily co nejvíce.

Na prvním fotosnímku Josefa Fuky jsou páťáci u vánočního stromečku, zleva sedí: Vít Kolář, Kateřina Bolková, Adam Fridrich, Roman Bolek, Pavel Melkes, Jakub Štván a vzadu zleva stojí Tomáš Koudelka a Jan Stanislav

Na druhém fotosnímku Josefa Fuky jsou páťáci při rozbalování svých dárečků, za okny je skromná sněhová pokrývka, která pokryla Chyšecko.

Na třetím fotosnímku Josefa Fuky jsou páťáci, zleva Adam Fridrich, Jan Stanislav a Pavel Melkee při hře "Košík plný rozumu".

Na čtvrtém fotosnímku Josefa Fuky jsou zleva páťáci Jakub Štván a Vít Kolář při hře Twister.

"OU"
Ods. Mgr.Fuka Josef,39853 Chyšky 113