Výborné umístění našich páťáků v matematické olympiádě

25. 1. 2012
Písek - Ve středu 25.ledna 2012 se v Písku uskutečnilo okresní kolo matematické olympiády v kategorii Z5 pro školní rok 2011-12, kterého se zúčastnilo celkem 13 dětí.
V konkurenci nejlepších matematikářů jednotlivých škol okresu Písek si nejlépe vedli Petr Kolář a Pavla Mášková ze ZŠ Jana Ámose Komenského Milevsko, kteří se podělili o 1.-2. místo se ziskem 16 bodů.
Totální úspěch milevských matematiků dovršili na 3.-4.místě Barbora Fořtová a Vít Kučera ze ZŠ TGM Milevsko, ti získali celkem 13 bodů.
To, že jsou nejlepší matematikáři 5.tříd z milevského regionu potvrdili na 5.-6.místě Hana Doubková, Tomáš Zdeněk s 12 body a na 7.-8.místě Vítek Průša, všichni jsou z chyšecké školy, se sedmi body.
Na fotosnímku 2610 Josefa Fuky jsou páťáci z Chyšek, zleva Hana Doubková, Tomáš Zdeněk, Vítek Průša
Mgr.Fuka Josef