Chemická olympiáda se uskutečnila v Milevsku

1. 3. 2013
Milevsko, ZŠ T.G.M. - V pátek 1. března 2013 se na ZŠ T.G.M. Milevsko uskutečnilo okresní kolo chemické olympiády v kategorii D, které za účasti deseti soutěžících uspořádal DDM Milevsko.
Na nejvyšší stupínek vystoupila Nicola Dušková ze ZŠ T.G.M. Milevsko, která celkem získala 58,5 bodů. Druhý skončil "domácí" Tomáš Řezáč ( ZŠ T.G.M. Milevsko ) s 57 body a třetí místo obsadila Anna Průšová ze ZŠ Chyšky se 40,5 bodem. Čtvrté místo rovněž patřilo chyšecké žákyni Michaele Koudelkové s 35,5 bodem.

Na prvním fotosnímku Josefa Fuky jsou úspěšné chyšecké žákyně deváté třídy, zleva třetí Anna Průšová a čtvrtá Michaela Koudelková.

Na druhém fotosnímku Josefa Fuky je s diplomem za třetí místo Anna Průšová z chyšecké školy.
"OU"
Ods. Mgr.Fuka Josef, 39853 Chyšky 113