Chyšecké děti na škol. pozemku i o prázdninách

29. 7. 2013

Chyšky - Na konci školního roku se žáci a žákyně chyšecké školy starali o svou novou zahradu.
V této činnosti pokračovali i v době svých hlavních prázdnin. Chyšečtí školáci dostali možnost i o prázdninách postarat se o květiny či okrasné dřeviny kolem své školy. Kdo chtěl, mohl každé prázdninové pondělí zajít vyplít, pokopat, zalít či jinak se postarat, za přítomnosti vyučujícího, o zmíněné květiny, zeleninu či okrasné dřeviny. A tak jsme v pondělí 22. července 2013 zastihli na školní zahradě páťáky se svým učitelem Josefem Fukou.
Na prvním fotosnímku Josefa Fuky je při zalévání páťáci, vlevo Jakub Štván a vpravo Tomáš Koudelka.
Na druhém fotosnímku Josefa Fuky jsou páťáci při zalévání zahrady, zleva Jakub Štván, Vítek Kolář a Tomáš Koudelka.
Na třetím fotosnímku Josefa Fuky jsou páťáci při plení skalky a okrasných dřevin, vpředu Vítek Kolář a vzadu Jakub Štván a Tomáš Koudelka.
Na čtvrtém fotosnímku Josefa Fuky jsou páťáci při plení okrasných dřevin, zleva Jakub Štván a Tomáš Koudelka.
"OU"
Ods. Mgr. Fuka Josef, 39853 Chyšky 113