Chyšečtí deváťáci při své generálce na XI. školní ples

11. 1. 2013
Chyšky - Chyšecký kulturní dům byl v pátek 11.1.2013 svědkem generálky chyšeckých deváťáků, tanečního kroužku učitelky Květy Průšové a taneční skupiny žákyně 9. třídy Gabriely Kopencové na předtančení již XI. školního plesu.
Celkem pět dívek a sedm chlapců z chyšecké deváté třídy se připravovali k toužebnému vrcholu, kterým je předtančení na zmiňované akci před svými rodiči, vyučujícími a množstvím hostů.
Generálka probíhala před zraky žáků a učitelů školy, mateřské školky a nutno dodat, že měla velký aplaus.
V pátečním podvečeru byly na XI. jubilejní školní ples již připraveny i slavnostně vyzdobené plesové stoly a i samotný plesový sál.
"OU"
Na fotosnímku prvním Josefa Fuky je ukázky tanečního kroužku uč. Květy Průšové.
Na fotosnímku druhém Josefa Fuky je záběr na část předtančení chyšeckých deváťáků při své generálce na XI. školní ples.
Na fotosnímku třetím Josefa Fuky je záběr na část předtančení deváťáků.

Na fotosnímku čtvrtém Josefa Fuky je záběr na taneční kroužek Gabriely Kopencové.
Ods. Mgr.Fuka Josef,39853 Chyšky 113