Ocenění mladých zdravotníků

28. 6. 2013

Chyšky - Při slavnostním zakončení školního roku 2012-13 byla vedením školy, 28.června, oceněna za vzornou reprezentaci školy družstva mladých zdravotníků I.st. a II.st. za 1. místo v okresní soutěži a účast v krajské soutěži "Hlídek mladých zdravotníků", která na soutěž připravovaly učitelky Alena Málková a Martina Řehořová.
"OU"
Na 1.fotosnímku Josefa Fuky jsou oceněné děti II.st., zleva: Gabriela Kopencová-9.tř., Sabina Mikotová-9.tř., Celestina Vaverková-8.tř., Anna Průšová-9.tř., Kristýna Tkadlecová-8.tř., Anežka Řehořová-9.tř., Vítek Průša-6.tř.
Na 2.fotosnímku jsou oceněné děti I.st.- "A" družstvo,zleva: Monika Melkesová-3.tř., Veronika Vošahlíková-4.tř., Stela Fridrichová-3.tř., Vítek Kolář-5.tř., Adam Fridrich-5.tř.
Na 3.fotosnímku Josefa Fuky jsou oceněné děti I.st. "B" družstvo, zleva: Martina Vošahlíková-2.tř., Zlata Mašková-2.tř., Helena Komasová-2.tř., Pavel Melkes-5.tř., Adam Řehoř-2.tř.
Ods. Mgr.Fuka Josef,39853 Chyšky 113