Školní vánoční besídky 2013 na Čertově hrbatině

20. 12. 2013
Chyšky,ZŠ- Poslední den před vánočními prázdninami školáků byl na ZŠ v Chyškách prodchnut příchodem letošních Vánoc. V jednotlivých třídách se sešly děti se svými třídními u vánočních stromků, rozdávaly se dárečky, zpívalo se, vyprávěly se veselé příběhy, vánoční tradice a ochutnávalo se vánoční cukroví.
V programu třídních vánočních besídek se ovšem také sportovalo, poslouchala hudba, hrály se deskové hry (např. Košík plný rozumu, Domino, Monopoly) či další hry jako Městečko Palermo, Twister, kvarteta,... Některé třídy rovněž využily tělocvičnu, aby si zahrály florbal, fotbálek, ale i jiné hry. V pernamenci byla i počítačová učebna.
Všude bylo plno pohybu, srandy a legrace.
Žáci a žákyně také uskutečnili vycházky do zimní přírody ke krmelci, aby nakrmili zvířátka a bavili se zimními radovánkami.
Po skončení vánočních besídek se děti rozešly na zasloužené vánoční prázdniny.
Věřme, že jim budou přát povětrnostní, sněhové či ledové podmínky, aby si těch zimních radovánek užily co nejvíce.
Na prvním fotosnímku Josefa Fuky jsou šesťáci u vánočního stromečku a hrají tzv. Jojo, zleva: Vít Kolář, Jan Stanislav, Pavel Melkes, Tomáš Koudelka, Roman Bolek, Jakub Štván, Kateřina Bolková a Adam Fridrich
Na druhém fotosnímku Josefa Fuky jsou šesťáci u vánočního stromečku.

Na třetím fotosnímku Josefa Fuky je šesťák Adam Fridrich při rozbalování dárečků, v pozadí Jan Stanislav.

Na čtvrtém fotosnímku Josefa Fuky jsou zleva šesťáci Tomáš Koudelka a Jakub Štván při rozbalování dárečků.

"OU"

Ods. Mgr.Fuka Josef,39853 Chyšky 113