Tělocvičná akademie v Milevsku měla úspěch

21. 2. 2013
Josef Fuka
sport
Milevsko - Ve čtvrtek 21. února 2013 se v milevské sportovní hale uskutečnila Tělocvičná akademie, kterou uspořádala T.J. Sokol Milevsko. Dopoledního vystoupení pro žactvo ZŠ a MŠ milevského regionu se také zúčastnili žáci, žákyně, učitelé a učitelky naší školy. K vidění bylo i večerní vystoupení pro ostatní veřejnost.
V jednotlivých vystoupeních pak vystoupila skoro polovina členstva milevského Sokola a mezi nimi cvičili i žáci naší školy.
Jednotlivá vystoupení měla velký ohlas a vždy roztleskala zaplněné publikum. K vidění byla vidět cvičení "Rodiče a děti", které připravila cvičitelka Helena Pokorná, "Předškolní žákyně" (cvičitelky Romana Fučíková, Zdeňka Blažková, Hana Mahdalová), "Předškolní žáci" (cvičitelé Jan Krejča, Johana Řezáčová, Drahomíra Marešová), "Mladší žákyně" (cvičitelky Marie Samohýlová, Dana Raymannová, Dagmar Koubová), "Mladší žáci" (cvičitelé Pavel Bolek, Miroslav Novotný, Jiří Povolný), "Gymnastika I" (cvičitelky Z.Heráková, I. Řezbová, A. Kašparová, Jana Beránková, I. Koňáková), "Starší žákyně" ( cvičitelky Lenka Soukupová, Dominika Koutníková, Monika Smrtková), "Starší žáci" (cvičitel Filip Koutník), "Dětský aerobik" ( cvičitelky Ivana Nováková, Natalie Nováková), hosté - "Skupina EFK akrobacie" ( Jaroslav Kálal), "Gymnastika II" ( cvičitelky I. Jordanová,R. Vondáčková, I. Řezbová, N. Španvirtová, Eva Hrychová), "Mažoretky babičky" ( Jana Beránková) a "Moderní gymnastika" ( Jana Šindelářová a Jana Mošanská).

Kdo viděl milevskou akademii a předvedená vystoupení, musel opravdu smeknout. Radost z pohybu, úsměv cvičenců a hlavně kvalita předvedených cvičení. Za tím vším stojí poctivá a kvalitní práce milevských cvičitelů.
Fotosnímky Josefa Fuky přibližují milevskou akademii.

Mgr.Fuka Josef