Chyšečtí deváťáci při své generálce na XII. školní ples

17. 1. 2014
Chyšky - Chyšecký kulturní dům byl v pátek 17.1.2014 svědkem generálky chyšeckých deváťáků a školního tanečního kroužku učitelky Květy Průšové na předtančení již XII. školního plesu.
Celkem sedm dívek a sedm chlapců z chyšecké deváté třídy se připravovali k toužebnému vrcholu, kterým je předtančení na zmiňované akci před svými rodiči, vyučujícími a množstvím hostů.
Generálka probíhala před zraky žáků a učitelů školy, mateřské školky a nutno dodat, že měla velký aplaus.
V pátečním podvečeru byly na XII. jubilejní školní ples již připraveny i slavnostně vyzdobené plesové stoly a i samotný plesový sál.
"OU"
Na 1.-3.fotosnímku Josefa Fuky je ukázka tanečního kroužku uč. Květy Průšové.
Na 4.-8.fotosnímku Josefa Fuky je záběr na část předtančení chyšeckých deváťáků při své generálce na XII. školní ples.
Ods. Mgr.Fuka Josef,39853 Chyšky 113