Dopis Vyhodnoceni Olympijskeho viceboje

6. 6. 2014
Vážená paní ředitelko Korandová, vážený pane garante Fuko,

s potěšením vám oznamujeme, že právě Vaše základní škola patří mezi patnáct nejúspěšnějších škol prvního ročníku Olympijského víceboje. Ve Vaší kategorii jste se umístili na 2. místě, a proto Vám náleží odměna - šek na sportovní vybavení od společnosti Intersport. Gratulujeme!

K slavnostnímu předání cen dojde ve středu 18. června 2014 od 12.30 hodin v prostorách Českého olympijského výboru, Benešovská 6, Praha 10. Přítomen bude předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval a dále sportovní osobnosti a zástupci médií. Pevně věříme, že Vám budeme moct pogratulovat a poděkovat za účast v pilotním ročníku Olympijského víceboje osobně.

Pozvání platí pro tři osoby. Budeme velmi rádi, pokud mezi nás zavítáte Vy jako zástupci školy a s Vámi jeden z žáků.

Těšíme na setkání.

Za Český olympijský výbor