Krajská zeměpisná olympiáda s účastí chyšeckého Adama Fridricha

17. 3. 2014

České Budějovice,DDM - V pondělí 17. března se v DDM České Budějovice uskutečnilo krajské kolo zeměpisné olympiády, které uspořádal DDM České Budějovice pro nejlepší žáky a studenty z jednotlivých okresních kol. Soutěžilo se ve všech věkových kategoriích a zástupci našeho okresu dosáhli těchto umístění:

V kategorii "A" (6.tř.) se umístil chyšecký šesťák Adam Fridrich na 12. místě se ziskem 50 bodů a hned za ním na 13. místě se umístil Patrik Pešl ze ZŠ dr. Edvarda Beneše Písek se 48,5 b.
V kategorii "B" (7.tř.) se na čtvrtém místě umístila Anežka Plíhalová ze ZŠ Sepekov s 82 body a na šestém místě skončil David Král z píseckého gymnázia se ziskem 80,5 b.
V kategorii "C" (8.-9.tř.) se na 11. místě umístil Ondřej Náhlík ze ZŠ dr. Edvarda Beneše Písek, když získal 61,5 b.
V kategorii "D" (se na pátém místě umístil Radek Pileček z píseckého gymnázia se ziskem 80,5 b. a hned za ním, tedy, na šestém místě, skončil milevský gymnazista Petr Řeháček se ziskem 76,5 bodu.

Na 1-2..fotosnímku Josefa Fuky je chyšecký šesťák Adam Fridrich na krajské zeměpisné olympiádě při řešení úkolů.

Na 3.fotosnímku Josefa Fuky je část soutěžících v kategorii "A" při rozboru jednotlivých úkolů po skončení olympiády.
"OU"
Ods. Mgr.Fuka Josef, 39853 Chyšky 113