Návštěva Olympijské hlídky v chyšecké škole

11. 5. 2014
Josef Fuka
sport
Chyšky,ZŠ - V rámci projektu ČOV Česko sportuje-Olympijský víceboj navštívila chyšeckou školu OLYMPIJSKÁ HLÍDKA ve složení Vavřinec Hradílek, stříbrný kanoista z LOH v Londýně, a kanoista Martin Doktor, dvojnásobný olympijský vítěz z LOH v Atlantě.

Přítomná byla i Česká televize, Český rozhlas, Čtyřlístek a tisková média (Písecký deník, Milevské noviny a Mladá fronta dnes).

rozhlasová reportáž ( formát mp3)

Na 1.snímku je pedagogický sbor chyšecké školy po diskusi s Vavřincem Hradílkem.
Na 2.snímku je učitel Tv ZŠ Chyšky Josef Fuka s Vavřincem Hradílkem.
Na 3.snímku je učitel Tv ZŠ Chyšky Josef Fuka s Martinem Doktorem.
Na 4.snímku je Vavřinec Hradílek při rozhovoru s Klárou Černou z Píseckého deníku.
Na 5.snímku zpovídá zástupce Českého rozhlasu žáka 9.tř. Vojtěcha Petříka, který v člunkovém běhu vyhrál a pokořil i Vavřince Hradílka
Na 6.snímku je štáb České televize.
Na 7.snímku jsou zleva, Martin Doktor a Vavřinec Hradílek při besedě.
Na 8.snímku je zástupce Čtyřlístku s vítězným Vojtou Petříkem a Natálií Miňhovou,žákyní 4.tř.

"OU"

Ods. Mgr.Fuka Josef, 39853 Chyšky 113