Nejlepší sportovci ZŠ Chyšky

27. 6. 2014
(system)

Chyšky - Při slavnostním zakončení školního roku 2013-14 byli, 27.června, také vyhlášeni nejlepší sportovci chyšecké školy. Vedení školy za nejlepšího sportovce v kategorii jednotlivců vyhlásilo žáka 9.tř. Vojtěcha Petříka, který během školního roku patřil k hlavním oporám družstev florbalistů, futsalu, fotbalu či atletů. V člunkovém běhu při Olympijském víceboji dokázal porazit i stříbrného olympionika Vavřince Hradílka.

V kategorii dívek byla vyhlášena a oceněna nejlepší sportovkyní školy žákyně 4.tř.Natálie Miňhová, která byla členkou a oporou družstva žákyň I.st., které vybojovalo v krajském finále florbalové soutěže pěkné čtvrté místo a byla členkou člunkové štafety I.st., která v projektu Česko sportuje obsadila šesté místo v ČR.

Oceněné sportovce na soutěže připravoval učitel tělesné výchovy Josef Fuka.