Ocenění nejlepších sportovních družstev ZŠ Chyšky

27. 6. 2014

Chyšky - Při slavnostním zakončení školního roku 2013-14 byli, 27.června, také vyhlášeni nejlepší sportovci chyšecké školy. Vedení školy za nejlepší kolektivy vyhlásilo družstvo člunkové štafety I.st., které v projektu Česko sportuje obsadilo šesté místo v ČR, a družstvo člunkové štafety II.st., které v projektu Česko sportuje obsadilo čtvrté místo v ČR.
Oceněné sportovce na soutěže připravoval učitel tělesné výchovy Josef Fuka.
"OU"
Na 1.fotosnímku Josefa Fuky je družstvo I.st., zleva: Filip Klíma-1.tř., Petr Lívanec-2.tř., Helena Komasová-3.tř.,Karolina Ouborná-1.tř., Jiří Jindra-3.tř., Radoslav Jerz-5.tř., Natálie Miňhová-4.tř., Jakub Štván-4.tř., Kristýna Komasová-2.tř.,chybí Adéla Votrubová-5.tř.
Na 2.fotosnímku Josefa Fuky je družstvo II.st., zleva: Anna Pintová-9.tř., Miroslav Doubek-8.tř., Kateřina Bolková-6.tř., Anna Bočanová-7.tř., Jan Stanislav-6.tř., Jiří Pešička-7.tř., Kateřina Chocholová-8.tř., Dominik Zeman-9.tř.
Ods. Mgr.Fuka Josef,39853 Chyšky 113