V Chyšecké škole se uskutečnila recitační soutěž

19. 2. 2014
Chyšky - Ve středu 19. února 2014 se v chyšecké škole uskutečnilo školní kolo recitační soutěže pro děti 1.-3.třídy, které připravila a zorganizovala učitelka Květa Průšová.

Jednotlivé třídní učitelky vybraly básničky a děti, které měly zájem o soutěž, se samy přihlásily. Samotnou recitační soutěž nejprve zahájily děti z první třídy a poté soutěžilo celkem 13 dětí z druhé a třetí třídy.

Zúčastněné děti recitovaly s chutí a se zájmem, soutěž měla svou kvalitu a hlavně gradaci jednotlivých výkonů. Porota, složená z vedení školy a třídních učitelek, to měla velice těžké. Musela vyhlásit vítěze, a další "medailisty", kteří se zúčastní a budou treprezentovat chyšeckou školu na okresní recitační soutěži 19. března 2014 v Písku.

Vítězkou se stala Helena Komasová a druhé místo shodně obsadili Tereza Mrvecová s Adamem Řehořem.

Úspěšným recitátorům diplomy za umístění předaly ředitelka školy Jana Korandová a hlavní organizátorka soutěže učitelka Květa Průšová.

"OU"

Na 1.snímku Josefa Fuky jsou nejlepší recitátoři školního kola, zleva: Adam Řehoř, Tereza Mrvecová a vítězka Helena Komasová.

Na 2.-3.snímku Josefa Fuky jsou všechny zúčastněné děti.

Na 4.snímku Josefa Fuky jsou Adam Řehoř a Tereza Mrvecová, kteří se podělili o druhé místo.