Zvací dopis do Olympijského parku Soči

20. 1. 2014

Dnes nám přišel níže uvedený dopis o výhře výletu do Olympijského parku Soči-Letná 2014. Všem, kteří jste nám přispěli svými hlasy v dílčích soutěžích projektu Česko sportuje, děkujeme.
Josef Fuka

Milí sportovní přátelé,
dovolte mi, abych Vám touto cestou pogratulovala - Vaše škola se stala jednou z pěti škol kraje, které v sérii soutěží Moje olympiáda vyhrávají výlet do Olympijského parku Soči - Letná 2014. V příloze e-mailu naleznete oficiální pozvánku a také základní informace k Vašemu výletu.

Obratem, nejdéle však do pátku 24. 1., nám prosím dejte na e-mail [email protected] vědět, zda se výletu do Olympijského parku chcete zúčastnit a také nám zašlete JMÉNO a GSM na jednoho kantora, který s Vašimi žáky pojede na Letnou a bude pro Váš autobus hlavní kontaktní osobou. Kolega Zbyněk Kužel Vám následně zašle informace týkající se termínu, dopravy a podrobného programu dne.

Za sebe i kolegu Zbyňka Kužela děkuji za včasné zaslání Vašich potvrzení i kontaktu a ještě jednou gratulujeme.

S pozdravem a přáním pohodového konce 1. pololetí

Vanda Mikušová