Muzikálový ples

17. 1. 2015

17. ledna se konal v kulturním domě v Chyškách již XIII. školní ples. Nesl se v duchu muzikálu Rebelové. „ Měli jsme už ples věnovaný country, polonéze, Žofínu, street dance a letos jsme zvolili muzikál,‘‘ řekla ředitelka školy J. Korandová, když vítala návštěvníky v sále.

V úvodu večera nastoupili žáci deváté třídy za tónů písně Stín katedrál a byli ředitelkou školy představeni. Pak následovalo vystoupení tanečního kroužku pod vedením učitelky K. Průšové. Polka a cha-cha byly tance, které předvedli malí tanečníci na pohádkové písničky,  a sklidili zasloužený potlesk.  Za krátkou chvíli zaplnili parket opět žáci deváté třídy. Tentokrát zatančili na píseň Ššš a Pátá z filmového muzikálu Rebelové. Publikum si bouřlivým potleskem vyžádalo opakování jejich vystoupení. Úderem deváté večerní hodiny se dívky z 9.třídy proměnily v manekýnky a kluci v elegantní mladé muže. Následovala totiž módní přehlídka modelů švadleny paní Hemmerové. Po přehlídce krásných rób byl již parket volný k tanci.  Za doprovodu skupiny Elizabeth pokračovala zábava až do časných ranních hodin.

K. Tvrdíková