Novinky ve školní kuchyni

12. 11. 2015
Monika Bardová
jídelna

Ve dnech 29.10. a 30.10.  byla uskutečněna rekonstrukce vybavení školní kuchyně. Proběhla výměna kotle, pánve a sporáku, zakoupen byl nový konvektomat na vaření jídel. Ve čtvrtek 12. listopadu  navštívil naši kuchyni profesionální kuchař pan Drápal, aby seznámil kuchařky s přípravou jídel v novém konvektomatu. K obědu byla připravena krupicová polévka s vejci a holandský řízek s bramborem a zeleninovou oblohou. Zážitkem pro děti bylo setkání s panem kuchařem, děti obdivovaly hlavně jeho kuchařskou čepici.  Pan Drápal byl u nás ve škole spokojený, chválil profesionalitu kuchařek a čistotu kuchyně. Školní jídelna nabízí pestrou skladbu jídel, jídla připravená v konvektomatu jsou zdravá a chutná. Škola nabízí obědy i pro cizí strávníky, odběr jídla lze domluvit v kanceláři školní jídelny.