Hlídka mladých zdravotníků (vítězové krajského kola)

27. 5. 2016
Karolina Tvrdíková
soutěže a olympiády

Ve čtvrtek 26. 5. 2016 se žáci ZŠ Chyšky zúčastnili krajského kola Hlídek mladých zdravotníků v Jindřichově Hradci. V okolí zámeckého parku bylo rozmístěno 8 stanovišť, kde žáci prokazovali své znalosti v oblasti první pomoci, dopravy a hasičů. Hlídka ZŠ Chyšky soutěžila v sestavě – Iveta Ondráčková, Zlata Mašková, Helena Komasová, Kristýna Komasová, Adam Řehoř. V kategorii 1. stupně soutěžilo 8 družstev a naše družstvo se umístilo na výborném 1. místě a postoupilo do republikového kola, které se uskuteční 25. 6. 2016 v Olomouci.

Jaroslava Petáková