Dopravní soutěž cyklistů

5. 6. 2017
Karolina Tvrdíková
soutěže a olympiády

18.května 2017 se na dětském dopravním hřišti v Písku konalo okresní kolo dopravní soutěže cyklistů. Žáci soutěžili ve čtyřech disciplínách - pravidla silničního provozu, jízda na dopravním hřišti pod dohledem policistů, jízda zručnosti a první pomoc.

V první kategorii soutěžili za naši školu žáci 6.třídy - Zlata Mašková, Helena Komasová, Adam Řehoř a Jan Kolář. Naše družstvo získalo 1.místo, v jednotlivcích obsadil 1.místo Adam Řehoř a 2.místo Zlata Mašková. Zajistili jsme si tak postup do krajského kola v Českých Budějovicích.

V druhé kategorii získalo naše družstvo 4.místo a soutěžilo ve složení Vít Kolář z 9.třídy a tři žáci ze 7.třídy  - Petr Pechlát, Tereza Kváčová a Monika Melkesová.

Krajské kolo v Českých Budějovicích se konalo 1.června 2017, kde naši mladší žáci ze 6.třídy obsadili páté místo a Adam Řehoř v jednotlivcích získal také páté místo.