První školní den

10. 9. 2020
Denisa Kolínská
aktuálně

1. září 2020 se v chyšecké škole sešli noví prvňáčci i se svými rodiči. Přivítaly je ředitelka školy Monika Bardová s asistentkou pedagoga  Alenou Brzkovou, která jim předala Zápisníčky s informacemi a dárečky, které využijí při výuce. Děti dostaly balíčky s výtvarnými potřebami, učebnice a pracovní sešity. Spolek rodičů věnoval výukovou pomůcku na český jazyk. Předat knihu „Kvak a Žbluňk jsou kamarádi“ s věnováním přišly i starostka obce Stanislava Hejnová s matrikářkou Janou Vačlenovou.  Vychovatelka Ivana Peciválová předala rodičům informace o školní družině a dětem předala školáka z kartonu. Letos do první třídy přišlo 15 dětí. 9 chlapců a 6 děvčat.  Prvňáčci se společně vyfotili u tabule a jednotlivě ve vestibulu školy. Rodiče se podepsali do pamětní knihy. Všichni popřáli dětem šťastný start do nového školního roku.


  Veronika Hadáčková