Znovuotevření školy

5. 5. 2020

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí MŠMT se opětovně otevírají školy. Jedná se o 1. stupeň základního vzdělávání od 25. 5. 2020 a 9. třídy od 11. 5. 2020. Docházka není povinná, záleží na rozhodnutí rodičů, zda této nabídky využijí. I nadále bude pokračovat distanční vzdělávání, které budou zabezpečovat pedagogové jako doposud. Podrobné Informace o obnovení osobní přítomnosti žáků ve škole a jejích podmínkách a Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění obdrží zákonní zástupci e-mailem od třídních učitelů. Podepsání obou dokumentů je podmínkou pro přijetí žáka do školy.

Mgr. Monika Bardová, ředitelka školy