9. třída výlet

20. 6. 2022
Denisa Kolínská
aktuálně

Ve dnech 17. – 19. 6. se devátá třída zúčastnila svého posledního výletu na základní škole. Jako destinaci pobytu jsme si vybrali kemp Ostrov nedaleko Berouna. První den jsme pojali velmi odpočinkově a odhodlali jsme se vyzkoušet teplotu Berounky, která nám protékala kempem. Druhý den byl o něco dobrodružnější. V dopoledních hodinách nás čekal výšlap na Karlštejn. Opět se potvrdilo, jaké krásy v Čechách máme. Po cestě zpět nesměl chybět kvalitní oběd, který jsme si dali přímo v Berouně, rodišti našeho snad nejznámějšího moderátora Leoše Mareše. Posilněni obědem a unaveni úmorným vedrem jsme se vydali na cestu zpět do kempu, kde jsme strávili krásné chvíle ve vodě či na kánoi. Samozřejmostí bylo i opékání špekáčků, karetní hry a Človeče, nezlob se. Výlet se vydařil a všichni jsme se spokojení vrátili domů.

fotogalerie byla smazána