JAKO RYBA VE VODĚ

3. 6. 2022

1.6. 2022 uspořádala sedmá třída akci pro žáky 1. - 3. třídy naší školy s “rybí” tematikou. Na šesti stanovištích se naši nejmladší žáci mohli dozvědět, jaké sladkovodní ryby existují, jaké rybáři potřebují pomůcky ke své činnosti, dostalo se jim praktické ukázky práce s rybářským prutem, kterou si mohli sami vyzkoušet, a v neposlední řadě si i zasoutěžili. Součástí akce byla procházka k Panskému rybníku, kde se konaly praktické ukázky. Každý žáček, který prokázal, že si něco znalostí odnesl v hlavičce domů, obdržel čestný rybářský lístek. Sedmáci nám ukázali, že připravit zajímavý program pro děti není doménou pouze učitelů či různých lektorů, a dvě ulovené ryby (samozřejmě vypuštěné zpět do vody) byly už jen pověstnou třešničkou na dortu.