31. 3. 2022
družina

Ve čtvrtek 24. 3. jsme s dětmi přijali pozvání do místní chyšecké knihovny. Na náš příchod již čekala paní Martina Procházková, která pro nás po milém přivítání měla připravený program. Děti si prohlédly nové prostory knihovny a po prozkoumání knih z dětského oddělení některé děti četly ostatním z pohádkové knížky. Poté jsme se všichni přesunuli do konferenční místnosti, kde na nás čekaly pracovní listy s jarní tématikou- velikonoční kvíz a vybarvování obrázků. Jelikož děti byly šikovné, vysloužily si sladkou odměnu. Za pozvání moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu.

Za školní družinu Lenka Demská Stiborová

Ivana Peciválová