LESNÍ ROVNOVÁHA VE ČTVRTÉ TŘÍDĚ

13. 6. 2022
Karolina Tvrdíková
les ve škole

Uplynulý školní rok jsme si se čtvrtou třídou velice užívali na téma: LESNÍ ROVNOVÁHA. Nejen že jsme si užili mnoho legrace, ale i převážně formou her získali poznatky a nové vědomosti, které využíváme při výuce. Celým rokem nás provázeli Zmítko a Stromovous, naši noví kamarádi, které jsme poznali prostřednictvím dopisů. Zažili jsme s nimi mnoho dobrodružství a zábavy. Také nechyběly plánované výpravy do přírody a okolí školy, kde jsme mohli zkoumat naše prostředí a rovnováhu v lese. Zjistili jsme, že je velmi složité, aby byl les v rovnováze, proto se ho budeme snažit co nejvíce chránit. Také jsme si zavedli svůj Lesní deník, kam jsme si vše pečlivě zapisovali a kreslili nejrůznější obrázky. Tento projekt se nám velice líbil a už teď se těšíme na další výzvu.

Eva Pešková