Pěší výlet do Parkhotelu Mozolov

27. 6. 2022

Pěší výlet do Parkhotelu Mozolov si 24.6. užila 1. a 3. třída.Cesta vedla krásnou přírodou Chyšecka přes Peterkův vršek a vesnici Kvašťov.

V areálu Mozolova nás vřele přivítala paní Tejnorová. Následovala společná vybíjená, po které si děti s chutí daly předem objednaný zmrzlinový pohár. Po něm na všechny čekaly hry a soutěže na místním novém hřišti. Cestou zpět do školy všichni plnili úkoly zaměřené na hledání a poznávání bylin.Děti procházely prostřednictvím hry dobou ledovou, dobou dinosaurů a současností. Pak už následoval ve škole oběd a zasloužený odpočinek.

Užili jsme si společně krásné letní dopoledne. Obě třídy spolu výborně vycházely a s radostí budeme plánovat další společné akce.

Poděkování patří také vstřícnosti a spolehlivosti paní Tejnorové. Všem doporučujeme místní Parkhotel navštívit.

Lenka Pešičková, Květa Průšová, Pavla Stiborová a děti 1. a 3. třídy