Projektový den

3. 3. 2022

První březnové dny  se v osmé a deváté třídě nesly v duchu financí a rozpočtu. Žáci se zúčastnili projektového dne věnovaného finanční gramotnosti. Seznámili se s důležitými pojmy v oblasti finanční gramotnosti, plánovali společně rodinný rozpočet, naučili se vytvářet rezervy ve svém rozpočtu a především se s lektorem Martinem Žáčkem bavili o budoucnosti, která je čeká, a jakým způsobem si představují své finanční zajištění. Zahráli si hru, kde mohli společně investovat a plnit zadané úkoly. Projektový den se moc vydařil. A ač se může zdát pro žáky toto téma nepříliš zajímavé, všichni nakonec uznali, jaké mezery v této oblasti máme.
Projektový den byl financován z Šablon III, reg. číslo projektu CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0020036.