Třídní výlet (2., 4. a 5. třída)

19. 6. 2022

Dne 14. 6. 2022 podnikla druhá, čtvrtá a pátá třída školní výlet do Jump arény v Táboře.

Je to největší parkour hala na jihu Čech plná atrakcí se sportovním vyžitím. Děti si mohou vyzkoušet svou zdatnost u Battle přetlačované, užívat si skákání na trampolínách, pěnové moře, basket, lezeckou stěnu, skluzavku a jiné různě obtížné aktivity.

U vstupu nás nejdříve přivítal sympatický pan trenér, který dětem poskytl informace, kde se mohou pohybovat a jaká musí dodržovat bezpečnostní pravidla. Nutností byly speciální ponožky s protiskluzovou úpravou, které si mohly děti dokoupit v recepci přímo na místě.

Součástí arény byly též převlékací kabinky, toalety, uzamykatelné skříňky na osobní věci, posezení a bar s možností občerstvení a odpočinku. Velkou prostornou halu jsme měli k dispozici na celé dvě hodiny sami, což bylo velkou výhodou. Děti byly nadšené, šťastné a moc se jim líbil tento aktivní výlet, kde se spojil sport s adrenalinem a nevšedními zážitky.

Odjížděli jsme sice unavení, ale plní dojmů ze zdařilého výletu, na který budeme jistě dlouho vzpomínat.

za učitelský kolektiv asistentka Alena Brzková