SPŠ Písek

31. 10. 2022
Karolina Tvrdíková

Mezi žáky 8. a 9. třídy přišla na besedu Mgr. Ludmila Klavíková ze Střední průmyslové školy v Písku. Škola se nachází v ulici Karla Čapka v blízkosti písecké nemocnice. Vyučují se zde obory elektrotechnika a informační technologie. Obor elektrotechnika má další specializace - elektronické řídící systémy, komerční elektrotechnika a počítačové projektování. Všechny obory mají v praxi dobré uplatnění. V oboru informační technologie mají absolventi uplatnění jako správci operačních systémů, programátoři, technici PC a další. V úterý 20. 12. 2022 od 8.00 do 13.30 hodin proběhne na škole technický workshop, kde si uchazeči mohou vyzkoušet práci v odborných učebnách. Účast je dobré zaregistrovat na  [email protected].

Josef Vachta

/** Err: Image not found */ /** Err: Image not found */ /** Err: Image not found */